Cześć Wszystkim RAKieto – Wspieraczom 

Rok temu szukałam pomocy, ulgi dla „krwawiącego” serca i „kleju” do jego sklejenia. Rok temu byłam najbardziej bezbronną osobą na świecie. Rok temu myślałam, że moje życie jest już prawie na finiszu.

I właśnie wtedy, dokładnie rok temu – 20 marca 2017 roku napisałam tutaj na RAKiecie pierwszy post. Miałam wtedy wiele obaw, trochę się wstydziłam. Jednak bardziej bałam się reakcji osób, które mogą się tutaj pojawić. Bałam się, bo sama wtedy nie potrafiłam oswoić się z tym, co mi się przytrafiło. A dzisiaj…

A dzisiaj jestem szczęśliwa, że to zrobiłam, że „pokonałam” ten głos w sobie, który mówił „nie rób tego”. Dzisiaj się cieszę, że mój S i moja K swoim entuzjazmem i wiarą we mnie dodawali mi sił – dziękuję Wam 

Kochani zdajecie sobie sprawę, że dzisiaj mija dokładnie ROK od założenie RAKiety? Rok wspólnego budowania relacji, bycia obok, wzajemnego wsparcia i szacunku. Rok zmian i dostrzegania małych elementów, z których zbudowane jest życie. Rok niejednokrotnie trudnych decyzji, rok wzlotów i upadków. Rok, w którym radość przeplatała się ze smutkiem. Rok stawania się dobrym człowiekiem. Dobrym wewnętrznie. To był piękny rok, w którym zdarzyło się mnóstwo mniejszych i większych cudów.

Skoro to już rok, to możemy uznać, że są to urodziny Nas wszystkich  A jak urodziny to i życzenia!  Pragnę życzyć Wam odwagi. Odwagi do życia pełnią życia i odwagi do bycia sobą. To jest chyba najtrudniejsze zadanie, jakie przed Nami stawia życie. Nie bój się nie pasować do reszty, uwierz, że znajdziesz takich, z którymi będziesz się uzupełniać. Którzy będą ciągnęli Cię ku górze, a nie pchali w przepaść. Pragnę Wam życzyć wiary w drugiego człowieka i dostrzegania w nim dobra. Szczęścia i wewnętrznego spokoju. Harmonii z samym sobą i radości z życia.

Bądźcie szczęśliwi i spełnieni. Nie bójcie się stawiać czasem kroku „w tył”. On może pomóc Wam zmienić spojrzenie na daną sytuację.

Jeżeli Komuś sprawiłam przykrość – proszę Ciebie o wybaczenie, o szansę na poprawę.

Świętujcie dzisiaj Nasze wspólne święto. Jesteście częścią mojego świata – dziękuję 

Ściskam Was mocno Moi RAKieto – Wspieracze