Cześć Wszystkim RAKieto – Wspieraczom 

Drodzy Mężczyźni wybaczcie, że słowa skieruję dzisiaj do Kobiet. Wybaczcie, ale przyłączcie się do życzeń!

Dziewczyny, Kobiety moje najdroższe. Chcę Wam życzyć z całego serca, żebyście dostrzegały w Was samych największą motywację do działania, do realizacji marzeń, do bycia codziennie lepszą wersją samej siebie. Żebyście były swoją największą motywacją, a nie największym krytykiem. Żebyście pozwalały sobie na gorszy dzień, przyjmując go, jako moment na złapanie oddechu, a nie podcięcie skrzydeł.
Kochana zaakceptuj siebie z całym bagażem doświadczeń, który nosisz na plecach, a zobaczysz, że momentalnie zechcesz się tym dzielić z otoczeniem wszystkim, co najlepsze 
Uświadom sobie, że jesteś niesamowicie wartościowym człowiekiem, że Twoja dusza jest po brzegi wypełniona wszystkim, co najlepsze. Nie trać nigdy w to wiary.

Proszę nie czekaj na kolejne święto, na kolejne urodziny/imieniny, na kolejną okazję, żeby przypomnieć sobie o sobie. Troszcz się o siebie każdego dnia, otaczaj się pięknymi ludźmi, którzy będą „pomnażali” w Tobie te najlepsze cechy 

Pragnę życzyć Ci uśmiechu na twarzy każdego dnia, a przede wszystkim wtedy, gdy jest Ci ciężko. Pragnę Ci życzyć sił do każdej walki, którą toczysz w życiu oraz umiejętności wyciągnięcia wniosków z sytuacji, które Cię spotykają.

Kochana, bądź sobą i kochaj siebie! 

Ściskam Was mocno Moi RAKieto – Wspieracze