Cześć Wszystkim RAKieto – Wspieraczom 

Ostatnio łapię się na tym, że staramy się wydłużyć dobę. Szukamy przepisów na obiad w 15 minut, żeby nie spędzać za dużo czasu w kuchni. Zamawiamy jedzenie, bo często trudno nawet te 15 minut znaleźć. Wybieramy najkrótszą trasę, żeby zaoszczędzić parę minut. Kombinujemy jak tylko się da, żeby „wyłuskać” parę dodatkowych chwil. Tylko co potem robimy z tym czasem, który uda się „zaoszczędzić”? Przeznaczamy go najczęściej na pracę, dodajemy sobie obowiązków, na które znowu potrzebujemy czasu. Biegniemy jeszcze szybciej, a przecież w pierwotnym zamyśle mieliśmy złapać dodatkowy oddech.

A gdyby tak zrezygnować z kilku dodatkowych zajęć i przeznaczyć ten czas na budowanie relacji rodzinnych? Czy nie zaowocuje to czymś pięknym? Pielęgnujmy Nasze relacje, one są jak kwiaty. Trzeba je podlewać miłością, otulać zrozumieniem, oczyszczać z chwastów, obserwować czy nie potrzebują więcej światła, czy miejsce, w którym się znajdują jest dla nich odpowiednie.

Ja uczę się tego każdego dnia, czasem zawalam na całej linii. Najważniejsze to wyciągać odpowiednie wnioski, otrzepać się i iść dalej 

Pięknej Niedzieli Kochani 

Ściskam Was mocno moi RAKieto – Wspieracze