Już za tydzień premiera e-booka

Cześć Wszystkim RAKieto – Wspieraczom 

Dokładnie za tydzień, za 7 dni oddam w Wasze ręce efekt wielomiesięcznej pracy. Oddam Wam siebie z moimi radościami i zmartwieniami. Opowiem Wam swoją historię, bo wierzę, że tylko w ten sposób mogę sprawić, że pacjenci onkologiczni i Ich choroba będą postrzegane jako etap życia, a nie jego koniec. Mam nadzieję, że mój eBook pomoże Nam się lepiej zrozumieć, bo to działa w dwie strony. Nie tylko otoczenie stoi przed trudnym zadaniem, ale chorzy również.

Opowiem Wam o poszukiwaniu nadziei, o docenianiu życia, o trudnych momentach, które potrafią Nas zaskoczyć i dodać sił.

Opowiem o tym, że słowa mają wielką moc i często zamiast dodać skrzydeł je podcinają.

Wytłumaczę Wam jak pacjent onkologiczny odbiera „dobre” rady, do których na pewno zalicza się „dasz radę”, „to tylko włosy” czy „musisz mieć siły”. Wierzę, że są wypowiadane po to by zachęcić do leczenia, jednak dla Nas – chorych są czymś zupełnie innym. Opowiem Wam o emocjach, które się wtedy rodzą.

Pragnę byście zrozumieli, że osoby, które zachorowały na nowotwór nie potrzebują współczucia, tylko wsparcia. Nie trzeba ich głaskać po głowie mówiąc, że to takie straszne, że Nas to spotkało.

Opowiem również, że bycie wsparciem, nie jest tak łatwe jak się większości wydaje. Tworząc zespół możemy więcej. Razem możemy więcej! 

Ściskam Was moi RAKieto – Wspieracze