Cześć Wszystkim RAKieto – Wspieraczom ❤️

Nie ma wzajemnego zrozumienia bez rozmowy. Nikt nie jest w stanie odgadnąć co się w nas znajduje, jakie myśli się kłębią, z czym sobie nie radzimy. Cudownym narzędziem do poznania drugiego człowieka staje się rozmowa. Na każdej płaszczyźnie życia, w każdej relacji potrzebne jest zaangażowania dwóch stron, aby mogła ona wzrastać. Dzieje się tak w przyjaźni, w miłości i w chorobie onkologicznej. Żeby móc zrozumieć drugiego człowieka trzeba tego chcieć, trzeba się nad nim pochylić. Kiedy każdy od siebie dołoży „cegiełkę” uda się zbudować piękny most, który poprowadzi od serca do serca.

Właśnie tak postrzegam eBook, który niebawem oddam w Wasze ręce – jako pomost łączący światy – chorego i jego otoczenia ze światem osób zdrowych. Kiedy każdy z nas zamieni oczekiwania na wdzięczność ten dialog będzie łatwiejszy. Dla każdego bez względu na stan zdrowia jest przestrzeń w społeczeństwie.

Obawa przed tym co nieznane potrafi sparaliżować, a tym nadal jest choroba onkologiczna. To poniekąd temat tabu, przed którym się ucieka zamiast spróbować go zrozumieć. Marzę o tym by widok pacjenta onkologicznego nie budził przerażenie, a poczucie dumy – że ten człowiek walczy o to by móc być doświadczać życia jak najdłużej.

Ściskam Was mocno Moi RAKieto – Wspieracze ❤️