Cześć Wszystkim RAKieto – Wspieraczom 

Pragnę się z Wami podzielić RADOSNĄ nowiną, ale za nim przejdę do „rzeczy” chce Wam z całego serca podziękować za to, że towarzyszyliście mi podczas wyboru tytułu do eBooka oraz w czasie, gdy totalnie nie miałam na niego pomysłu; że dzieliliście się swoimi pomysłami i przemyśleniami; że pomogliście na tak wielu płaszczyznach; że znaleźliście między swoimi obowiązkami czas dla mnie. Każdemu z osobna chcę za to podziękować ❤️I za to, że tworzycie to miejsce, że jesteście częścią rodziny.

Jak wiecie decyzja nie była łatwa, bo do wyboru były aż 3 propozycje:
1. Jak stałam się RAKietą. Onkomisja;
2. Kropelki życia – jak uratowały RAKietę;
3. Historia RAKiety życiem pisana. O tym jak oswoiłam nowotwór.

Każdy ten tytuł miał w sobie „coś” co na różnych płaszczyznach mnie poruszało. Kiedy nie potrafiłam sobie poradzić z wyborem, z odsieczą przyszliście WY ❤️

Łącznie na Instagramie i Facebooku 633 osoby podzieliły się ze mną swoimi przemyśleniami, z czego 408 osób przyznało, że ich serce zabiło mocniej przy propozycji „ Jak stałam się RAKietą. Onkomisja” ?

Dziękuje wszystkim za pomoc i mam w sercu wielką nadzieję, że ci z Was, którzy mieli innego faworyta dadzą mojemu eBook’owi szansę i zechcą go przeczytać ??

Przeprowadzę Was w nim przez temat choroby onkologicznej, opowiem o zmianach jakie we mnie zaszły, o tym ile pięknych lekcji od życia odrobiłam, pomogę odnaleźć się w byciu chorym oraz osobą wspierającą. Mam w sobie misję do spełnienia! Pragnę byś zmienił spojrzenie na pacjenta onkologicznego, byś się otworzył na drugiego człowieka, który przechodzi przez trudne momenty, byś nie był biernym „widzem” ??

Ściskam Was mocno Moi RAKieto – Wspieracze