Cześć Wszystkim RAKieto – Wspieraczom 

Dokładnie 4 lata temu, po niespełna 8 miesiącach znajomosci z najszczerszą radością przyjęłam najpiękniejsza deklaracje Miłości ❤️25.11.2014 obdarowywana byłam po drodze przez nieznajomych ludzi słonecznikami, po to by „za rogiem” stała się rzecz niesłychana. Pod Pałacem Kultury Mój Sebastian przy akompaniamencie gitary i w blasku świec śpiewał dla mnie piosenkę „Zawsze tam gdzie Ty” – Lady Pank – a ja stałam nieruchomo ocierając łzy szczęścia ?

Możecie się śmiać i nie wierzyć, ale tego dnia zadzwoniłam do Mamy i oznajmiłam Jej, że całym sercem czuje, że dzisiaj Sebastian mi się oświadczy ?Możecie sobie wyobrazić jak zareagowała ? Ale ja się nie poddałam! Sprawdziłam szafę w co mógł się ubrać, poszłam na zakupy, żeby ładnie wyglądać, bo wiedziałam, że to jest ten dzień. Nie można opisać blasku, który bił od Sebastiana! ? Mama bardzo się zdziwiła, kiedy wieczorem zadzwonił do Niej Sebastian i powiedział pierwszy raz „Mamo” ❤️ Moje przeczucie mnie nie myliło!

Wiedziałam, że ten dzień kiedyś nastąpi, bo przecież dwa miesiące wcześniej podpisaliśmy umowę na salę weselną, która dopiero się budowała ?

Ściskam Was mocno Moi RAKieto – Wspieracze