Cześć Wszystkim RAKieto – Wspieraczom ❤️

To się dzieje na prawdę! Pokonaliśmy pieszo 265 km do Santiago de Compostela ❤️ Pokonaliśmy Nasze lęki i słabości. Przezwyciężyliśmy trudne momenty i się nie poddaliśmy. Szliśmy i w ogromnym słońcu i w lekkiej mżawce. Nie wiedzieliśmy co Nas czeka za rogiem, czasem „usychaliśmy” z pragnienia, czasem „padaliśmy” z głodu. Jednak mimo wszystko szliśmy dalej. Z ogromną asfaltówką na nogach, bólem kolana i barku. Na zmianę płakaliśmy i się śmialiśmy. Poznaliśmy fantastycznych ludzi, podziwialiśmy przepiękne widoki, które na zawsze będą z Nami. W tym trudzie i tej radości celebrowaliśmy Miłość i Naszą drugą rocznicę ślubu! To co ze mną się teraz dzieje możecie sobie tylko wyobrazić. Płyną łzy radości i wdzięczności. Serce wypełnione jest po same brzegi wszystkim co najpiękniejsze. Warto było!

Mój Mąż jest najcudowniejszym człowiekiem z jakim mogę spędzić życie. Nasze wspólne. Tak jak droga do Santiago de Compostela była pełna niespodzianek, tak wiem, że Nasze życie też takie będzie!

Ta dziękczynna pielgrzymka pozwoliła Nam zrozumieć, że mając Boga w sercu możemy zrobić wszystko! ❤️

Pomimo trudu i zmęczenia piękniej być nie mogło! Byliście w moich modlitwach, dziękowałam za Was, bo jesteście mi bardzo bliscy!

Zrobiłyśmy to – dotarliśmy, a teraz będziemy się z tego cieszyli aż do końca Naszych wspólnych dni, których jeszcze tak wiele przed Nami ❤️

Ściskam Was mocno moi RAKieto – Wspieracze ❤️