Cześć Wszystkim RAKieto – Wspieraczom 

Czas przed pielgrzymką do Santiago de Compostela pędzi jak szalony. Jest tyle rzeczy do ogarnięcia, że nie mogę uwierzyć, że do Naszego wylotu pozostały w sumie 4 dni (Mam nadzieję, że polecimy, bo boli mnie port, a w poniedziałek czeka mnie wizyta u lekarza – wierzę, że to nic poważnego i dostaniemy zielone światło do podróży).

Przez te wszystkie zawirowania zapomniałam Wam przypomnieć, że w Niedzielę odbędzie się kolejna edycja Onkobieg! W tamtym roku udało Nam się parę osób z Was spotkać  Wybiera się ktoś z Was w tym roku? Wiem, że na pewno będzie Dziewczyna z perłą

02.09.2018 w Niedzielę będzie jeszcze 250 pakietów do wykupienia, aby wziąć udział biegu, który do końca nie jest takim zwyczajnym biegiem. Można w nim spacerować, jechać na rolkach czy hulajnodze, a wszystko to dzieje się wokół Centrum Onkologii i Instytutu Hematologii i Transfuzjologii na warszawskim Ursynowie (ul. Roentgena 5).

Biec będziemy dookoła szpital dając motywację do walki pacjentom, którzy w nim przebywają. Rok temu byłam jeszcze w trakcie leczenia, nie wiedziałam co ze mną będzie. Dziś wiem, że jest dobrze i wierzę z całego serca, że już zawsze tak będzie. I tą wiarą swoją obecnością chcę „przekazać” pacjentom, którzy zapewne będą Nam kibicowali. Tak jak My kibicujemy Im 

Jeżeli macie wolny czas w Niedzielę, proszę nie zastanawiajcie się tylko przyjdźcie. Obecność to tak piękny prezent 

Zostawiam Wam link do strony, na której możecie przeczytać i idei Onkobiegu i poznać więcej szczegółów 

https://onkobieg.pl/

PS. Oczywiście, że zapomniałam napisać najważniejsze – bieg trwa godzinę od 13:30 do 14:30 i później podlicza się wspólny wynik każdego uczestnika ❤️ każdy biegnie/idzie/jedzie na rolkach/hulajnodze tyle ile da rade, a na podstawie policzonych okrążeń przelicza się liczbę przebiegniętych kilometrów ❤️ Idziemy na rekord, prawda? ✊?

Ściskam Was mocno Moi RAKieto – Wspieracze