Cześć Wszystkim RAKieto – Wspieraczom 

Kochani! Mogę się już z Wami podzielić szczegółowymi informacjami dotyczącymi zbiórki ? Jednak na samym początku pragnę Wam podziękować za każdy przejaw dobroci wypływający z Waszych serc  Nie ma nic cenniejszego niż pomoc tym, którzy jej potrzebują. Gwarantuję Wam, że poczujecie niesamowite ciepło w sercu mogąc chociaż w małym stopniu pomóc. Pamiętajcie Kochani – DOBRO wraca 

Wszystko co uda się Nam WSPÓLNIE zebrać zostanie przekazane dzieciom z warszawskiego hospicjum oraz dziecięcego oddziału onkologii i hematologii.

Na pewno zdajecie sobie sprawę z tego, że są to miejsca, w których najważniejsza jest sterylność i wyeliminowanie do minimum zarazków. Dlatego pragnę Wam przypomnieć, że możemy przekazać tylko rzeczy NOWE. Pluszaki odpadają, ponieważ są świetnym miejscem, w którym rozwijają się bakterie, a takimi „dodatkami” na pewno nie chcemy obdarować dzieci.

Moja prośba do Was, nie odkładajcie tego na ostatnią chwilę, czas zdecydowanie za szybko ucieka ?

Kochani, zwracajcie proszę uwagę na jakoś produktów, które zdecydujecie się zakupić  Możecie dogadać się ze swoimi znajomymi, rodziną i złożyć się na coś z listy. Zawsze to będzie i Wam łatwiej.

Podam Wam listę rzeczy, która utworzyła się podczas moich rozmów z osobami, które na co dzień zajmują się pomocą dla dzieci  Wielkie ukłony w ich kierunku!

– gry planszowe ( prośba jest tylko, żeby zwracać uwagę na to, aby nie było małych elementów, które niestety mogą się potem znaleźć w brzuszkach pacjentów. Fajną sprawą jest np., jenga, dooble czy super farmer);
– artykuły plastyczne (kredki, flamastry, plastelina, ciastolina itp.);
– kolorowanki;
– balony wypełnione helem, które odmienią szpitalne sale i izolatki;
– dobrej jakości płyny do prania, które nie uczulą delikatnej skóry dzieci;
– chusteczki nawilżone o dobrym składzie;
– pampersy;
– czajniki elektryczne (jeżeli zdecydujecie się na zakup, skontaktujcie się proszę ze mną w wiadomości prywatnej. Otrzymałam informacje odnośnie czajników, które najlepiej się sprawdzają w szpitalnych kuchniach. Pamiętajmy o tym, że Rodzice spędzają w szpitalu dużo czasu przy swoich dzieciach i takie rzeczy też są potrzebne.);
– jednorazowe plastikowe kubki (takie nadające się do ciepłych napoi), sztućce, talerzyki (tego ciągle brakuje);
– pojemniki na żywność, którą można trzymać w szpitalnych lodówkach.

Kochani, ja bardzo wierzę, że uda Nam się wywołać uśmiech na buziach nie tylko dzieci, ale także Rodziców, dla których jest to również trudny czas.

Jeżeli mielibyście pytania śmiało piszcie 

Zbiórka potrwa do 22.12.2017. Jeżeli jesteście z Warszawy rzeczy możecie przynosić do zaprzyjaźnionej Nam Bułkę przez Bibułkę, w godzinach otwarcia (poniedziałek –sobota godzina 8-22, Niedziela 9-16) na ul. Puławską 24, 02-512 Warszawa. Tam też można wysyłać paczki Dopiszcie proszę wtedy RAKieta. My będziemy je odbierali w każdą Niedzielę w godzinach 15-16, jeżeli chcielibyście przy okazji zamienić z Nami parę słów ? Wyjątkowo w tą Niedzielę (03.12.2017) nie będziemy mogli być, dlatego będziemy w poniedziałek 04.12.2017 w godzinach 19-20 
Z całego serca proszę Was o podzielenie się informacjami o zbiórce z najbliższymi. O udostępnienie postu ❤️Niech leci w świat, czyni dobro i wywołuje uśmiech na twarzach najdzielniejszych WOJOWNIKÓW!

Utworzę dodatkowo wydarzenie na stronie RAKiety, będziemy mogli też tam się ze sobą komunikować 

Kochani! Do dzieła ❤️?

Ściskam Was mocno Moi RAKieto – Wspieracze