Cześć Wszystkim RAKieto – Wspieraczom ❤️

Kochani! ❤️

Wszyscy powoli czujemy atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. W sklepach słyszymy już pierwsze świąteczne piosenki, w telewizji zaczynają się pojawiać reklamy zwiastujące Święta. Zaczynamy przygotowania, żeby nie zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę. Nasze myśli krążą już wokół wigilijnego stołu. W domach unosi się zapach suszonych pomarańczy, które zawisną na choince. Czuć zapach wypiekanych pierników, a oczyma wyobraźni możemy sobie zwizualizować jak będą ślicznie udekorowane.

Dla mnie Święta to najcudowniejsze dni w roku. Dni pełne dobra, miłości, wzajemnego zrozumienia. Dni, w których rodzi się Źródło Miłości. Wiem, że w tym roku będą to wyjątkowe Święta – wzbogacone o mnóstwo doświadczeń. Wykorzystam je tak jakby miały być moimi ostatnimi.

Na każdym kroku doświadczam w swoim życiu dobra i pragnę zrobić wszystko, żeby obdarować nim innych. Tych, którzy potrzebują dobrego słowa. Tych, którzy są najbardziej bezbronni. Tych, którzy zdecydowanie za dużo wycierpieli.

Z okazji Świąt chcę zrobić coś dobrego, coś co pomoże przez chwilę zapomnieć o chorobie, o bólu, o widoku szpitalnego korytarza.

Kochani, organizuję zbiórkę dla dzieci z warszawskiego hospicjum i dziecięcego oddziału onkologicznego. Przyda się każdy gest zrozumienia i dobroci. Potrzebne są płyny do płukania dobrej jakości, proszki do prania, pampersy oraz zabawki. Świetnie sprawdzą też się kolorowanki, gry planszowe, kredki, książeczki. Kochani znamy się już długo i wiem, że macie dobre serca.

Proszę udostępnijcie post, przekażcie każdemu komu możecie. Uwierzcie mi na słowo, że każdy dzień w szpitalu jest trudny, a ten świąteczny to już w ogóle.

Niebawem podam Wam szczegóły – miejsce zbiórki przyniesionych przez Was podarków.

Pomyślcie w Święta o innych. Jestem przekonana, że to dobro do Was wróci  Ba! Ze zdwojoną siłą ❤️

Ściskam Was mocno Moi RAKieto – Wspieracze 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *