Cześć Wszystkim RAKieto – Wspieraczom 

Zbliża się weekend, a wraz z nim przychodzi czas na spotkania z najbliższymi, z przyjaciółmi, z rodziną, ze znajomymi. Odpowiedni moment, żeby porozmawiać o czymś niesamowicie istotnym. O czymś ważnym, a tak często przez nas bagatelizowanym. O czymś o co powinniśmy się troszczyć z należytą pieczołowitością. Kochani do dzieła ‼️

Córko, Żono, Mężu, Synu, Ojcze, Bracie, Koleżanko, Kolego! Przedyskutujcie ze swoimi Kobietami, Żonami, Matkami, Dziewczynami kwestię ZDROWIA i profilaktyki. Usiądźcie razem i zapytajcie kiedy ostatnio Najbliższa Wam Kobieta zbadała swoje piersi? Kiedy robiła USG bądź mammografię albo kiedy sama się badała?

Wiem, że lista wymówek wydłuża się z każdym dniem, miesiącem. Że te miesiące zamieniają się niestety w lata. W ten sposób stawiamy na szali nasze zdrowie i życie ☹️Zdaję sobie sprawę, że nikt nie chce usłyszeć, że jest chory. Ja też nie chciałam, ale uwierzcie z mojej perspektywy, że w początkowym stadium można wiele zdziałać. Że są lepsze rokowania, że trzymając rękę na pulsie i badając się systematycznie jesteśmy w stanie zareagować bardzo szybko. A jak wiecie czas też gra tutaj istotną rolę!

TY‼️ Właśnie TY jesteś tą osobą, która może pójść z Ukochaną Kobietą na badanie jeżeli się boi. TY możesz przypominać o badaniu, TY możesz być strażnikiem zdrowia najbliższych.

Mężczyźni! A wiecie co jest w tym temacie fajne? Możecie wziąć sprawy w swoje ręce. Tak dosłownie ‼️❤️ Przecież możecie badać piersi swojej Ukochanej. Takie przyjemne z pożytecznym ?

Do dzieła Kochani! Liczę na Was 

Przekażcie proszę dobre nawyki innym! Dbajcie o siebie i o najbliższych. Jak nie Wy to kto? ?

Ps. Nie jest istotne czy piersi są małe czy duże, symetryczne czy niesymetryczne, czy są jędrne czy naznaczone karmieniem. To wszystko schodzi na dalszy plan!

Najważniejsze, żeby były ZDROWE! ❤️

Ściskam Was mocno Moi RAKieto – Wspieracze 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *